سمینار چیست؟ – سمینارتاپ – سمینار خویشتن دوستی(100 ترفند) – زمستان 98

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سمینار چیست؟ ساحره و جهانگیر، 100 ترفند خویشتن دوستی، سمینار، سمینار آموزشی، سمینار شیمی، سمینار ایران، سمینار کارشناسی ارشد،سمینارتاپ، حمایت از سمینار شما، دانلودکتاب اصول برگزاری سمینار

سمینارتاپ؛ سمینار خویشتن دوستی: تغذیه و راهکاراثر مرکب دارن هاردی

قطعا خیلی از ما با پیشرفت تکنولوژی و گسترش و غنای فرهنگ دوست داریم که تغییراتی را در جنبه های مختلف از زندگی خودمان ایجاد کنیم، تا بتوانیم هر چه بهتر با دنیای امروز خودمان سازگارتر شده و لذت و آرامش بیشتری کسب کنیم.

اثر مرکب دارن هاردی

و برخی از تغییراتی که ما انتظار داریم داشته باشیم چنان گسترده و بزرگ هستند که انجام آن به شدت سخت می باشد و تحقیقات علمی نشان می دهد افراد خیلی خیلی کمی توانایی چنین تغییرات بزرگ در زمان کوتاه را دارند.

دارن هاردی در کتاب اثر مرکب خود به این مسئله پرداخت و راهکاری را پیشنهاد داد که عده بسیار زیادی توانستند با این راهکار تغییرات خوبی را در زمینه های مختلف زندگی خود داشته باشند.

دارن هاردی باور دارد که از روی هم انباشته شدن تغییرات کوچک می توان تغییرات بزرگی را بوجود آورد. راهکار دارن هاردی چنان موثر بود که طرفداران زیادی را پیدا کرد.

یکی از جنبه های مهم زندگی که در سلامتی و تناسب اندام نقش مهمی دارد، تغذیه است که در این ویدیو ما با استفاده از روش دارن هاردی به این موضوع پرداختیم.

یقین بدانید با انجام این روش در بازه زمانی مورد انتظار نتایج دلخواه را به دست خواهید آورد.

2 thoughts on “سمینارتاپ؛ سمینار خویشتن دوستی: تغذیه و راهکاراثر مرکب دارن هاردی

  1. سلام.
    کتاب اثر مرکب از کتابهای بسیار خوبه.
    لطفا باز هم از این کتاب پست بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *