سمینار چیست؟ – سمینارتاپ – سمینار خویشتن دوستی(100 ترفند) – زمستان 98

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سمینار چیست؟ ساحره و جهانگیر، 100 ترفند خویشتن دوستی، سمینار، سمینار آموزشی، سمینار شیمی، سمینار ایران، سمینار کارشناسی ارشد،سمینارتاپ، حمایت از سمینار شما، دانلودکتاب اصول برگزاری سمینار

سمینار خویشتن دوستی: شادی همینجاست، آرزوی رسیدن به شادی توهم است

آرزوی رسیدن به شادی که به صورت یک جا در مکانی باشد، یک آرزوی محال است، دلخوش کردن الکی است، آنجا نمی یابی. شادی با قدم های ما آغاز می شود، با نگاه و اندیشه ما جان می گیرد، بال پرواز در می آورد و با هر کلمه ما انرژی می گیرد.

شادی همین لحظه ها معنای خود را می یابد، شکل و قالب می گیرد، با تپش عاشقانه قلب های ما، به پرواز در می آید و اینک شادی ما، پرواز را یاد گرفته است، در لذت پرواز غوطه ور است و اینجا آرزوی های خوب معنای واقعی را پیدا می کنند؛ چون افقی گسترده برای پرواز پیدا می کنیم، هیچ سرزمینی و هیچ آرزویی برای کسی که پرواز را بلد نبوده است، به کار نمی آید.

پرواز را یاد بگیرید، آرزوی های کوچک سرزمینی برای پرواز شما خواهد بود، با هر رسیدن و نرسیدنی شاد باشید، در لحظه ها شادی را بسازید.

ما همراه شما هستیم – ساحره و جهانگیر

4 thoughts on “سمینار خویشتن دوستی: شادی همینجاست، آرزوی رسیدن به شادی توهم است

  1. سلام . روز خوش. شادی به شکل بسیار مطلوبی تعریف شده . پس هدف از زندگی شادی وشاد بودنه.

    1. سلام، ممنون از توجه شما – فرهنگ راه را بیراهه رفته است، شادی در رسیدن به آرزو نیست شادی درک قدرت اکنون است

    1. خوشحالم که مورد پسند شما بوده – این حقیقتی است فرهنگ به آن توجه زیادی نکرده ایت و همه در تلاش برای رسیدن با شادی زندگی و زمان خود را ازد دست می دهند و چون هرگز برای شادی آماده نشده اند چیزی جز سراب، عایدشان نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *